Programma en inschrijven masterproeven

Masterproeven Master machine- en productieautomatisering - Woensdag 29 juni 2022

Onderstaand overzicht van masterproef samenvattingen stellen u in staat om op een snelle manier kennis te maken met de diverse masterproeven.
Bijna alle masterproeven verliepen in samenwerking met bedrijven. Langs deze weg willen we dan ook onze dank betuigen aan al degenen die instonden voor de begeleiding van één of meerdere masterproeven. Hun inzet om de studenten op een adequate manier te begeleiden is voor ons een teken van de waardering die men aan de dag legt ten aanzien van onze opleiding. Samenwerking met de industrie vormt een wederzijdse wisselwerking die leidt tot een win-win operatie.

Namens de opleiding, J. Knockaert – Opleidingscoördinator MPA

Jurygroep MPA 1 (lokaal A.0.407)

Uur Student
Bedrijf
Titel
8h30 De Smet Jorik Datacollectie om de productiviteit te verhogen
Flocart NV Samenvatting
9h00 Cossey Eli Marktonderzoek 3D-simulatiesoftware en uitwerking case voor verpakkingslijn
Contec Samenvatting
9h30 Desmet Robin HMI code generator met behulp van TIA Portal Openness
Delta Engineering Samenvatting
10h00 Arrazola Jeroen Automatisch HIL testen van industriële controllers
Vintecc Samenvatting
10h30 Debruyne Emiel Opzetten van een simulatiemodel voor een papierstation van een laminaat perslijn.
Unilin Samenvatting
11h00 Vaneechoutte Brecht Visualisatie met real-time OEE analyse van een industriële verflijn
Masureel Samenvatting

Jurygroep MPA 2 (lokaal A.0.405)

Uur Student
Bedrijf
Titel
8h30 Claeys Tiel Ontwikkelen beheersysteem voor optimaliseren werktuigwissels profileringslijn
Decospan Samenvatting
9h00 Claeyssens Gil Versneld ontwikkelen van een VR digital twin op basis van Siemens PLM data
Supportsquare Samenvatting
9h30 Eeckhout Harrie Technisch constructiedossier en automatisatie verfmixer
Balta Samenvatting
10h00 Coeman Viktor Visie gebaseerde inspectie van messlijtage op tapijtweefmachine
Vandewiele Samenvatting
10h30 Vandecasteele Nico AGV sturing via het SIMOVE systeem pakket
Sedacta Samenvatting
11h00 Vandepitte Liam Ontwerp van een robot herverdeler voor een magazijnbak met inzetbakken
TVH Samenvatting
11h30 Vanhove Brecht Implementatie van een visie-gebaseerd inspectiesysteem voor tandenborstels met behulp van TwinCAT Vision
Beckhoff Samenvatting

Jurygroep MPA 3 (lokaal A.0.504)

Uur Student
Bedrijf
Titel
8h30 Willem Bataillie Dynamische bewegingssturing en het voordeel van closed loop servodrive systemen
PsiControl Samenvatting
9h00 Devos Thibo Uitvoering van een retrofit bij een Knobel gietmachine
Baronie Samenvatting
9h30 Vander Stichele Matthies Machineontwerp met de NX Mechatronics Concept Designer
Sadef Samenvatting
10h00 Capelle Emiel Analyse en optimalisatie van de grijper-grijpwiel ingrijping binnen een weefmachine via EEA
Vandewiele Samenvatting
10h30 Houtekier Iben Value-stacking-gebaseerde controlestrategie van een residentiële batterij
UGent, campus Kortrijk Samenvatting
11h00 Pannekoucke Yolan Closed loop positie regeling van vial tub aan de hand van cameravisie.
Deforche Engineering Samenvatting